بازار آنلاین  دنیای سلامتی راتا 0

شرایط تحویل و عودت کالا


admin admin admin admin /
13 آبان 1399

شرایط ارسال کالا :

- تمامی سفارشهایی که تا ساعت ۸ صبح ثبت شده باشند طی ساعت کاری همان روز ( روزهای غیر تعطیل ) پردازش و جهت ارسال آماده می گردند .
- فرایند ارسالهای رشت در روزهای غیر تعطیل از ساعت حدود ۱۱ ظهر شروع می گردد و بطور پیش فرض همه سفارشات در این ساعات انجام میگردد . چنانچه در این ساعات در موقعیت خود حضور ندارید حتماً در زیر آدرس خود شرایط تحویل و زمان مورد نظر خود را قید کنید .
- هزینه قید شده برای پیک رشت فقط مخصوص آدرسهای داخل محدوده رینگ شهری ( کمربندی شهر ) می باشد و برای آدرسهای خارج از محدوده کمربندی دور شهر زمان تحویل مابه التفاوت اخذ می گردد . شایان ذکر است برای کلیه آدرسهای داخل محدوده رشت جهت رفاه حال شما نرخ ثابت در نظر گرفته شده است ، علیرغم اینکه هزینه پیک در برخی از مسیرها تا ۳ برابر نیز توسط فروشگاه پرداخت می گردد .

شرایط ضمانت و بازگشت کالا :

فروشگاه دنیای سلامتی راتا به پاس انتخاب شما و در جهت اعتماد سازی در خریدهای اینترنتی خود از سایت و اپلیکیشن ما ، با افتخار به شما این امکان را میدهد تا با در نظر گرفتن شرایط بازگشت کالا ، بدون هزینه و ظرف مدت ۷ روز پس از تحویل ، کالای  خریداری شده خود را عودت دهید .

شرایط کالای عودتی :

۱ - بسته بندی و پکیج کالا باز و مصرف نشده باشد ، چرا که فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال سنخیت طعم و مزه با ذائقه مشتری ندارد . به همین دلیل بخشی تحت عنوان راهنمای انتخاب در بخش توضیحات هر محصول آورده شده تا شما بطور کلی با خصوصیات فیزیکی و شیمیایی کالای مورد نظر خود آشنایی پیدا کنید .

۲ - در صورت پارگی ، شکست و یا از بین رفتن بسته بندی که باعث اتلاف و بیرون ریختن محصول و یا خرابی دیگر اقلام محتوی جعبه گردد .

۳ - در صورت تحویل گرفتن بسته ای که حاوی کالایی به جای کالایی دیگر که اشتباهاً برای شما ارسال گردیده است .

بزودی امکان عودت کالا در سایت فروشگاه فراهم می گردد اما تا آن زمان ، چنانچه نیاز به برگشت زدن محصول بود حتماً با شماره های پشتیبانی و راههای ارتباطی ما تماس برقرار نموده و اقدام نمایید .

شایان ذکر است نوع بسته بندی بر اساس در دسترس بودن و تامین ظروف مد نظر ممکن است تغییر کند ، از آنجاییکه رسالت فروشگاه دنیای سلامتی راتا ارائه کیفیت ثابت و با حداقل نوسان محصولات می باشد طبیعتاً هر گونه تغییر و ایراد در کیفیت محصول به عهده فروشگاه بوده اما در نوع بسته بندی با توجه به شرایط ، امکان تغییر وجود دارد .

برای ارسال نظر باید عضو شوید