بازار آنلاین  دنیای سلامتی راتا 0

راهنمای ثبت سفارش


admin admin admin admin /
15 آبان 1399

ممنون که از میان هزاران فروشگاه اینترنتی ، دنیای سلامتی راتا را انتخاب کردید . میخواهیم دنیای سلامتی شما باشیم ، به ما اعتماد کنید .

سایت پیش رو از قابلیت وب اپلیکیشن برخوردار است . فارغ از نوع سیستم عاملی که با آن وارد سایت شده اید از قبلی اندروید ، ویندوز و IOS ، میتوانید از طریق مرورگر خود ، با زدن گزینه سه نقطه یا تنظیمات و انتخاب گزینه :


Add to home screen
 
دنیای سلامتی راتا را بصورت یک اپلیکیشن جداگانه و بدون نیاز به هرگونه دانلود و نصب رو صفحه گوشی ، تبلت و یا کامپیوتر خود داشته باشید .


جهت خرید از سایت طبق مراحل زیر عمل نمایید :

- ابتدا حساب کاربری خود را ایجاد نمایید . شما میتوانید با وارد نمودن شماره همراه خود و دریافت کد احراز هویت ، آدرس تحویل کالا را ثبت کنید و این کار فقط برای اولین بار انجام می شود و بعد از ثبت مشخصات ، برای هر بار خرید میتوانید از آن استفاده نمایید .

- دو نوع دسته بندی محصول وجود دارد . هم میتوانید از منوی همه محصولات به کل اقلام دسترسی داشته باشید و هم از طریق منوی دسترسی سریع ، محصولات موجود در هر دسته بندی را میتوانید بطور مجزا انتخاب کنید .

- ترتیبی اتخاذ شده که مشتری به کل موجودی محصول بسته بندی شده و آماده فروش دسترسی داشته و بر طبق آن برای خرید خود برنامه ریزی نماید .

- برخی از کالاها دارای وزن و بسته بندیهای مختلفی هستند که جهت انتخاب این نوع جنسها باید از گزینه تعیین ویژگی ، نوع وزن مورد نظر را انتخاب نمایید .

- پس از ثبت سفارش خود ،از منوی سبد خرید می بایست اقدام به نهایی کردن فاکتور نمایید . در این مرحله ، نحوه ارسال کالا و نحوه پرداخت مبلغ فاکتور را میبایست انتخاب کنید .
بطور پیش فرض کلیه سفارشات بین شهری از طریق پست انجام خواهد شد ، چنانچه خواهان تسریع فرایند ارسال و تحویل کالا در کوتاه ترین زمان ممکن هستید میتوانید با انتخاب گزینه های تیپاکس و باربری اتوبوس و پرداخت هزینه ارسال بصورت پس کرایه ، کالای خود را در مدت زمان کمتر از پست تحویل گیرید و چنانچه ساکن شهر زیبای رشت هستید ، باید از گزینه پیک استفاده نمایید .

برای پرداخت فاکتور هم میتوانید گزینه آنلاین را برای آدرسهای شهرستان و پرداخت درب منزل را برای آدرسهای رشت انتخاب نمایید .

- لطفاً توضیحات خود در مورد نحوه و زمان تحویل کالا را در محل مورد نظر و یا زیر آدرس خود قید نمایید .

- بعد از پرداخت و نهایی شدن فاکتور ، سفارش شما وارد فاز پردازش و ارسال می گردد . کلیه سفارشاتی که تا ساعت ۹ صبح ثبت نهایی شده باشند ، بشرط غیر تعطیل بودن در همان روز ارسال خواهد شد . ارسال کلیه فاکتورهای شهری از حدود ساعت ۱۱ صبح آغاز می گردد ، پس لطفاً روز بعد از سفارش در  آدرس خود حضور داشته باشید ، در غیر اینصورت و برگشت خوردن کالا ، هزینه پیک مجدد دریافت خواهد گردید .

- از منوی کد رهگیری در بالای صفحه قرار داده شده است میتوانید به لیست قبوض ارسالی پست دسترسی داشته و از همان قسمت پس از برداشتن کد مرسوله ، مستقیماً وارد سایت رهگیری اداره پست شده و مرسوله خود را رهگیری نمایید .

مشتری ، اصلی ترین رکن کسب و کار و جزئی از خانواده بزرگ ماست ، پس به شما اطمینان میدهیم که حافظ اطلاعات شخصی شما خواهیم بود .

دنیای سلامتی راتا

  • سلام روزتون بخیر من ثبت سفارش انجام دادم و پرداختن هم آنلاین انجام دادم اما سفارشم همچنان پرداخت نشده خورده و جایی هم برای ثبت کد پرداخت ندارم. میشه راهنمایی بفرمایید.

برای ارسال نظر باید عضو شوید